Vannituba – teie kodu süda

Kui lähete salongi, siis on seal professionaalsed müüjad, kes oskavad teile head nõu anda ning aidata otsus uste kasuks langetada. Müüja teab teile ka soovitada, mis tüüpi uksed te peaksite valima, et see teie vannituppa kõige paremini sobiks ning, et oleks ka lihtne hooldada. Loomulikult peate arvestama, et erinevate valikute ja võimaluste lisamine võib muuta ukse hinda oluliselt kallimaks. Dušikabiinide uste  kasuka otsustamine on tegelikult üsna lihtne, sest need on vastupidavamad nii kahjustustele kui ka võimalikule hallitusel tekkimisele ning annavad teie duširuumile ka uue välimuse.

Vannid

Kui teie vann või dušikabiin on juba päevi näinud ning kulunud, siis võib juhtuda, et olete mõeldnud ka selle väljavahetamise peale. Selle tegevusega tuleb aga kindlasti arvestada, et see võib muutuda üsnagi kulukaks etteõvõtmiseks. Seega, ütleme, et te ei soovi maksta suuri summasid ümberkujundamise ega renoveerimise peale, kuid soovite siiski tuua juurde värskust ning puhtust oma vannituppa.

On olemas väga lihtsaid lahendusi vanni pinna uuendamiseks. Seda kutsutakse vanni taaspaigalsamiseks. Seelle meetodiga paigaldate te vannile lihtsalt uue sisu, mis on tavaliselt tehtuv PVC materjalist või akrüülist. See on kiire ning mugav lahendus vannoitoa uuendamiseks ning uue vanni ilme tekitamiseks. See annab teie vannile hetkega ilusa välimuse, kuid säästab teid tülikast lihvimise ja värvimise tööst.

Dušid

Tänapäeval on väga levinud dušinurgad, millel on ees uksed, mitte enam lihtsad kardinad. Üks populaarseimaid dušikabiini uste süsteem on teemandikujulised kabiinid. Need uksed ei olegi nii väga teemandi kujulised, vaid dušikabiin ise. Teemantkujuga dušinurga uksi on saadaval mitmes erinevas stiilis nagu ka teisi uksetüüpe.Kõige populaarsemad on kaheks kokkuvolditavad duši uksed. Neid on võimalik paigaldada igasuguse kujundusega dušinurgale.

Ruumi värskendamine

Samas, võib teie vannitoaremont koosneda vaid olemasoleva ruumi ilme muutmisest ning ei olegi rohkem vaja teha, kui lisada vaid värske kiht värvi seintele, mis annab teie vannitoale otsekohe uue ilme. Samamoodi võib kasu olla valgustite vahetamisest ning kogu sisustuse ümbervahetamisega ei olegi vaja tegeleda. Võib-olla oled lihtsalt tüdinenud sellest, mis värvi sinu vannituba on või tundub sulle, et olemasolevad värvid omavahel kokku ei sobi. Sellisel juhul piisab vaid sellest, et lased vannitoa seinad üle värvida ning mulje ongi juba värskem ning puhtam.

Torutööd

Halvasti tehtud torutööd on üheks asjaks, mis võivad põhjustada kõige rohkem kahju teie vastremonditud elamisele ning minna hiljem maksma suuri summasid ümberehtuse ning parandamise peale. Algul tulndub, et vanni ühendamise tööd on hästi tehtud, kuid need võivad hiljem aga kahjustada kogu siseviimistlust, kui nende ühendused järgi annavad ning vann lekkima hakkab. See võib rikkuda ära nii ärja remonditud vannitoa seinad ja laed, kui ka mööbli, kui vesi hakkab mööda neid alla jooksma. Kõige hullem on, et sellised lekked ilmnevad alles mitme kuu pärast, kui tehtud kahju on väga suur ning võib olla juba kahjustada jõudnud ka seinte konstruktsioone. Seega, ilma kõhklemata, jätke see töö professionaalide hooleks, kui tei ei saa olla 100% kindel, et suudate antud töö teha ära kvaliteetselt.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga