Rentida tasub harva vajaminevaid tööriistu

Rentida tasub tööriistu, mida igapäevaseks kasutamiseks ei vajata. Pisemate asjade päevarent võib olla 5-10 eurot. Oma majapidamises on alati midagi nokitseda, selleks rendivadki enam asju eramajas elavad inimesed, kes ei näe mõtet osta asju selleks, et teha nädal aega tööd ning siis tööriist viia pööningule tolmu koguma. Vastust ei pea kaugelt otsima. Milleks osta endale värvi mahakoorimiseks vajalik töövahend, mis maksab poes tuhandeid kroone ning see pärast paaripäevast tööd aastateks panipaika seisma jätta? Sama aparaadi saab näiteks kolmeks päevaks rentida vaid 5 € eest. Firmad, kellele ehitus- ja remonditegevus on põhitegevus, rendivad peamiselt suuremat ja kallimat tehnikat, kuid tuleb ette, et lühiajaliste ja suuremahuliste tööde tarvis renditakse hulgaliselt ka väiksemaid seadmeid. Populaarsemad asja on soojakud, tõstukid, spetsiifiline tehnika näiteks generaatorid või soodaprits, viimasega on eriti hea puhastada unikivisi graffiteid puhastada seintelt ja mõistlik on ka palkseina puhastamine.

Väiksemates Eesti kohtades kehtib tunnitasu, sest kliendid on hinnatundlikumad ning klientuur on ka tunduvalt väiksem. Sellest tulenevalt tasub seal klientidele rohkem vastu tulla. Tööriistade rendihinnad pole suured. Mõned näited rentidest on sellised, et lööktrell on 2€ päev, liivaprits kümme eurot 12h, ketaslõikur 3€ 12h, tihti võime leida asju mis maksavad rentides nii vähe, et neid võiks lausa ajaliselt mitu kuud omada, enne kui seadme hind kokku saaks. Alati pikaajalised kliendid saavad parema hinna, nii ongi mõtekas asju rentida pikemaks ajaks mitte tilgutada.

Rentide puhul kaasneb üldjuhul tagastusraha ja see juba oleneb sellest kui palju asi maksab. Pisemad asjad saab tööriista hinnaga, rasketehnika puhul oleneb hind rendile andjast. Erinevusi tagatise suuruses on ka Tallinna ning väikelinnade vahel. Väiksemates asulates tunnevad inimesed enamasti üksteist ja nii mõnigi tehing on paremini tagatud isiklike suhete kui rahaga. Pealinnas võib rentida asju minimaalselt 1 päev.

Tööriistad võiks jagada ilusti viide kategooriasse. Selline tähelepanelik lähenemine tagab selle, et klient leiaks endale vajaliku kiirelt üles. Laenutusfirmades on väga lai toodete valik nii elukutselistele kui ka ise ehitajale. Rentnikud on hea meelga jagama nippe ning tehnikaid kuidas tööriista maksimaalselt ära kasutada ning mis töö jaoks oleks parim tööriist. Kindel asi mida rentida on telk.

Pakutakse raamtellinguid välispiiretele, aga ka alumiiniumtellinguid ja pukke sisetöödeks. Ala ohutuks tegemiseks on hea põte rentida lihtsasti kokkupandavaid aedu. Soojakutest on võimalik valmistada erineva konfiguratsiooniga kontoripindasid, sööklaid, riietusruume jms. Individuaalseid soojakuid on võimalik asetada külgepidi kokku või tõsta üksteise otsa. Soojakute mitme kaupa püstitamisega on võimalik saada suure pindalaga avatud ruume.

Head Manto suurkassettvaluvormid on Hünnebeckilt, on rente, kus pakutakse ka Peri raketisi.Suurvaluvormide kasutamine tähendab aja ja kulutuste kokkuhoidu. Mida vähem osasi ja ühenduskohti, seda ühtlasem pind. Manto on eriliselt tugev. Tegemist on ainukese betoonraketise lahendusega, mille vormi jämedus on 14 cm.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga