Katuse paigaldamiseks vali korralik firma!

Kui juhtub, et on vaja teostada katuse parandamise või uuendamise töid, siis ei ole mõistlik seda reeglina ise ette võtta. Samas tekib aga küsimus, et millist firmat ning kuidas valida. Millised on kriteeriumid, mida peaks jälgima, et olla kindel katusefirma töö kvaliteedis?

Teie katuse paigaldus ja hooldus sõltub paljuski just katusepanijatest ning nende töökogemusest, kuid ka sellest, kui hästi nad oma tööd teevad. Teisest küljest võivad ebaprofessionaalsed katusepaigaldajad jääta teid hätta kehvasti paigaldatud katusega, seega võtke aega ning ärge hoidse katusesse investeerimiselt kokku.

Kindlustus päästab jamast

Katuse paigaldamine ei ole just kõige lihtsamate tööde hulgas ning see võib isegi olla päris ohtlik eriti, kui katus on väga suure kalde all. Kui läheb kehvasti, siis võib ette tulla õnnetusi ning katusepanijad võivad saada vigastada. Kuna teie olete aga majaomanik, siis olete reeglina selle eest vastutavad ning teile võivad osaks saada trahvid, mis põhjustavad nii aja kui ka raha kaotust. Kui aga katusepanijad on tööandja poolt kindlustatud, siis ei ole teil vaja millegi pärast muretseda. Isegi õnnetuskjuhtumi korral tagab kindlustusfirma ravikulud. Seega olete te murest vaba ning ei pea riskima ning palkama kindlustamata katusepanijad.

Taskukohane eelarve

On mõistlik küsida hinnapakkumisi mitmest erinevast firmast ning valida välja see, mis tundub küsivat mõistlikku hinda. Sedasi talitades saate te reeglina soodsa tehingi ning tunnete end palju paremini teades, et olete palganud õige firma enda katusetööde jaoks vastavalt enda eelarvele. Miks mitte kaaluda ja võrrelda ka hindu enne teenuse tellimist?

Kvaliteetne teenus

Kõige parem oleks, kui te saate katusepanijatega isiklikult vestelda ning neile oma katusepaneku eripärad ning nõuded isiklikult ära selgitada. Kas on siis tegu paigalduse, paranduse, katuse vahetuse või lihtsalt hooldusega. Püüdke välja valida katusepaigaldusfirma, mis omab juba teatavat töökogemust. Teisiõnu, mida kauem on firma tegutsenud, seda suurem on tõenäosus, et saate kvaliteetse teenuse. Selleks aga, et olla täiesti kindel, on hea mõte uurida ja küsida üle ka eelmiste klientide käest, kuidas nemad teenusega rahule jäid. On hea teada, mida teised kliendid arvavad katusefirmast, keda te olete planeerinud palgata.

Nõuded eri tüüpi katustele

Professionaalne katusefirma on kogenud ning nende spetsialistis suudavad töötada mis iganes tüüpi katustega. Näiteks juhul, kui te soovite paigaldada kivikatust, siis eksperdid paigaldavad selle ilma probleemideta. Eriti oluline on see just kivikatuse puhul ning on väga soovitatav lasta katusekivid paigaldada professionaalide poolt, mitte seda ise teha. Selliselt saate kindel olla, et katus kestab aastaid ning on korralikult paigaldatud.

Seega, võtke aega ning uurige veidi katusevirmade taustu,  pöörake tähelepanu olulistele aspektidele ning küsige kindlasti ka soovitusi inimeste käest, kes on teie poolt valituks osutunud firma teenuseid kasutanud. Seda järgides teete tõenäoliselt parima võimaliku valiku ning leiate katusefirma, mis pakub kvaliteetset teenust mõistliku hinnaga.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga